TECHNOLOGIE

PLOŠNÝ SÍTOTISK

Jedná se o potiskovou technologii vhodnou pro potisk plochých předmětů větších rozměrů. Motiv je přenášen na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové těrky. Tato technologie je vhodná pro potisk triček, deštníků, tašek, papíru, většiny plastických hmot, kovů nebo skla.

ROTAČNÍ SÍTOTISK
Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Rotační sítotisk se používá pro potisk kuličkových per, hrnků, popelníků, skleniček atd.

TRANSFEROVÝ TISK
U této technologie se využívá plošný sítotisk, kdy barvy tištěného motivu se tisknou zrcadlově na přenosový papír. Následně se motiv přenáší na speciálních termolisech na potiskovaný předmět. Technologie transferového tisku je  ideální pro potisk textilních materiálů, jak na přírodní bázi, tak na syntetické tkaniny a jejich směsi.

TERMOPRES
Termopres je obdoba sublimačního tisku. Požadovaný motiv se nejprve vytiskne laserovou tiskárnou na speciální papír a pomocí tohoto výtisku poté v tepelném lisu přenese na trička a jiné ploché předměty z nejrůznějších materiálů. Termopres je vhodný pro malonákladové zakázky už od jednoho kusu. Trvanlivost termopres potisku je velice dobrá.

Flock a Flex
Tyto způsoby přenesení Vašeho motivu na textilní materiály můžeme podle druhu použité fólie rozdělit na Flock a Flex. Povrch flock fólie je semišový a povrch flex fólie připomíná gumový povrch. Motiv by měl být graficky jednoduchý a může obsahovat více barev. Motiv se plotrem vyřeže z flock nebo flex fólie a následně pomocí tepelného lisu přenese na textil.

PÍSKOVÁ
Pískování je technologie, která umožňuje plastické vyznačení loga na předmět. Lze ji používat na sklo i na kov. Principem technologie je foukání písku na předmět přes speciální šablonu. Hloubka reliéfu je závislá na tvrdosti daného předmětu a době působení proudícího písku na dané místo.

TAMPONTISK
Touto technologií lze potisknout v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty, jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.

3D REKLAMA – POLYSTYRENOVÉ NÁPISY – PLAST
Interiérová a exteriérová reklama se provádí v zásadě ze dvou hlavních materiálů plus kombinací mezi nimi.
XPS tvrzený polystyren je používaný asi v největší míře kvůli váze a ceně a jednoduché instalaci nalepením. Umíme na něj aplikovat všechny odstíny barev dle vzorníku RAL ,PANTONE. S tímto materiálem se dají vytvořit jak povrchově, tak konstrukčně velmi úžasné výtvory za velmi přijatelné ceny.

ŘEZANÁ REKLAMA, FÓLIE
Pro výrobu řezané reklamy jsme plně vybaveni řezacím plotrem, díky němuž vyrobíme precizně vyřezané fólie rozmanitých nápisů, tvarů a velikostí. K výrobě řezané reklamy používáme kvalitní fólie značek Oracal, Avery a MaCal, díky kterým dle požadavku zákazníka dodáme fólie životnosti až 7 let.Řezaná reklama se používá především k polepům PVC desek a cedulí, výloh, oken, vitrín, automobilů, tramvají, autobusů. K dispozici máme fólie rozmanitých barev. Cena za řezanou reklamu obsahuje fólii zvolené barvy, výřez z fólie nebo tisk na fólii a přenosku, která slouží ke snadnějšímu finálnímu nalepení.

TIŠTĚNÁ REKLAMA
Potisk samolepící folie, banneru, papíru pomocí digitální technologie. Pro větší odolnost takto tištěné grafiky provádíme její laminaci (především při použití v exteriéru a pro polepy aut).

SVĚTELNÁ REKLAMA
Světelné boxy pro použití v interiéru i exteriéru s tištěnou nebo řezanou reklamou.